تعمیر تخصصی دستگاه های لیزر پزشکی زیبایی

تعمیرات لیزر

خرابی های دستگاه لیزر

دستگاه های لیزر پزشکی مانند هر دستگاه پزشکی پیچیده ای، ممکن است دچار نقص یا خرابی های مختلفی شوند. برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است در دستگاه های لیزر پزشکی رخ دهد عبارتند از:

1.

خرابی منبع تغذیه:

مشکلات مربوط به منبع تغذیه می تواند منجر به قطع کامل برق یا ناهماهنگی تحویل برق شود و در نتیجه دستگاه لیزر به درستی کار نکند یا روشن نشود.

2.

نقص سیستم خنک کننده:

لیزرهای پزشکی در حین کار مقدار قابل توجهی گرما تولید می کنند و برای دفع این گرما به سیستم های خنک کننده متکی هستند. نقص در سیستم خنک کننده، مانند خرابی پمپ یا نشت مایع خنک کننده، می تواند باعث گرم شدن بیش از حد لیزر شود که منجر به کاهش عملکرد یا آسیب احتمالی شود.

3.

اپتیک یا آسیب کریستال:

اپتیک و کریستال های لیزر اجزای حیاتی هستند که به تولید و شکل دادن به پرتو لیزر کمک می کنند. آسیب به این قطعات، مانند خراش، ترک یا ناهماهنگی، می تواند منجر به کاهش توان خروجی لیزر، کیفیت پرتو یا دقت طول موج شود.

4.

نقص بورد کنترل لیزر:

سیستم کنترل یا کنترل بورد یک دستگاه لیزر پزشکی پارامترهای مختلفی مانند سطوح توان، مدت زمان پالس و تنظیمات درمان را کنترل می کند. نقص در سیستم کنترل، مانند اشکالات نرم افزار یا خرابی سخت افزار، می تواند منجر به پارامترهای درمان نادرست یا ناسازگار شود.

5.

خرابی مکانیسم های ایمنی:

دستگاه های لیزر پزشکی دارای ویژگی های ایمنی برای محافظت از بیماران و اپراتورها هستند. که ممکن است شامل اینترلاک ها، نشانگرهای انتشار و مکانیسم های ایمن در برابر خرابی باشد. اگر این مکانیسم های ایمنی از کار بیفتند، می تواند خطراتی را برای کاربران و بیماران ایجاد کند.

6.

خرابی فلش لامپ لیزر:

فلش لامپ مسئول تولید پرتو لیزر است. با گذشت زمان، این قطعات می توانند تخریب یا از کار بیفتند، که منجر به کاهش توان لیزر، خروجی ناسازگار یا نقص کامل شود. تعویض فلش لامپ باید به صورت دوره ای با توجه به طول عمر آن انجام شود.

7.

تعمیر و نگهداری و کالیبراسیون:

تعمیر و نگهداری منظم و کالیبراسیون برای عملکرد مناسب دستگاه های لیزر پزشکی ضروری است. عدم انجام تعمیرات معمول یا کالیبراسیون نادرست می تواند منجر به کاهش عملکرد، تولید انرژی نادرست یا خطرات ایمنی شود.

هنگامی که یک دستگاه لیزر پزشکی دچار خرابی یا نقص می شود، ارزیابی و تعمیر آن توسط تکنسین های واجد شرایط یا ارائه دهندگان خدمات بسیار مهم است. آنها می توانند مشکل خاص را تشخیص دهند و تعمیر دستگاه لیزر زیبایی را برای بازگرداندن عملکرد و ایمنی دستگاه انجام دهند. تعمیر و نگهداری معمول و پیروی از دستورالعمل های سازنده می تواند به جلوگیری یا به حداقل رساندن وقوع خرابی کمک کند و عملکرد بهینه دستگاه های لیزر پزشکی را تضمین کند.

چرا مبتکران راه سلامت؟

tools-min

سرویس در نزدیک ترین زمان ممکن

ما درک می‌کنیم که چقدر برای کسب و کار شما اهمیت دارد که دستگاه‌های شما در اسرع وقت کار کنند، به همین علت است که خدمات تعمیر لیزر پزشکی خود را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌دهیم.

با اینکه کار خود را به سرعت انجام می‌دهیم تا دستگاه شما را در اسرع وقت تحویل دهیم اما کیفیت کار را نیز تضمین می‌کنیم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که دستگاهتان در آینده دارای عملکردی بدون نقص خواهد بود.

ما می‌دانیم که وجود دستگاه در محل چقدر برای کسب و کار شما مهم است، بنابراین هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم تا در حین انجام تعمیرات، کسب و کارتان به خوبی پیش رود.

bacteria-min

عیب یابی رایگان، عدم نیاز به قرارداد خدمات

ما به منظور جلب اعتماد 100 درصدی شما مشتریان، عیب یابی رایگان دستگاه لیزر را به شما پیشنهاد می‌دهیم و از این طریق، مشکل را شناسایی کرده و هزینه‌ی تعمیر را اعلام می‌کنیم.

ما فقط هزینه‌ی ثابتی جهت تعمیر دستگاه دریافت می‌کنیم که این هزینه شامل تعمیر و نگهداری پیشگیرانه دستگاه است تا در آینده برای شما مشکلی پیش نیاید و غافلگیر نشوید. اگر مشکلات دیگری در طول فرآیند تعمیر کشف شد، بلافاصله با شما تماس می‌گیریم تا پیش از ادامه ی کار در مورد هزینه‌های اضافی صحبت کنیم تا در صورت توافق شما انجام پذیرد.

badge-min

ما برندهای برتر لیزر را تعمیر می کنیم

ما به‌ عنوان تکنسین‌های مجرب تعمیر لیزر، با بزرگترین شرکت‌های این صنعت به منظور تعمیر و تعویض قطعات برندهای برتر با استفاده از قطعات OEM (تولیدشده با تجهیزات اصلی) همکاری می‌کنیم.

ما تمامی خدمات از جمله:

تعمیر هندپیس لیزر و IPL ، SHR ، Diode ، Q-switch ، &… سر بازسازی شده‌ی دستگاه لیزر، تعویض فلش لامپ، منبع تغذیه‌ی ولتاژ بالا، تعمیرات پنجره‌ی اپتیکی و لیزری و … را انجام می‌دهیم.

consumer-min

مواد مصرفی

شرکت مبتکران راه سلامت همچنین مواد مصرفی اکثر دستگاه‌های لیزر را تامین می کند.

ما طیف وسیعی از محصولات را در انبار موجود داریم و قادر هستیم تا سفارش شما را در همان روز ارسال کنیم.

shipped-min

بارگیری و تحویل

اگر دستگاه لیزر شما دارای مشکلاتی باشد که نتوان آن را در محل برطرف نمود، ما دستگاه شما را حمل کرده و به تکنسین آزمایشگاه تحویل می‌دهیم.

بنابراین در زمانی که ما مشغول فراهم نمودن تدارکات هستیم شما قادر خواهید بود بر روی کسب و کار خود متمرکز شوید.

guarantee-certificate-min

گارانتی 60 روزه‌ی ما

هدف ما از ارائه‌ی تمامی این خدمات (تعمیر دستگاه لیزر زیبایی) رضایت 100 درصدی مشتریان است و به همین دلیل است که ما گارانتی 60 روزه را بر روی قطعات و خدمات انجام شده ارائه می‌کنیم. مایل هستیم بدانید که مبتکران راه سلامت صادق، قابل اعتماد و حرفه‌ای است. بنابراین اگر به دلایلی پس از انجام سرویس با مشکلی در عملکرد دستگاه مواجه شدید، هرآنچه را بتوانیم برای رفع آن در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.